Seznam Zprávy se uvedly v nové podobě. Web chce posílit investigativu, sekci o byznysukomentáře. „V internetovém prostředí chceme být tím, čím bývaly ve zlaté éře tradiční, nezávislé noviny,“ prohlašuje šéfredaktor Jiří Kubík. V redakci dělá přes 70 lidí, včetně externistů. 

O2 arena přibírá finanční ředitelku, přišla z ČEZ

Markéta Kadlecová

Markéta Kadlecová

Bestsport, majitel a provozovatel pražské O2 areny a nově vznikajícího, přilehlého komplexu O2 universum, rozšiřuje tým o Markétu Kadlecovou, která počátkem května nastoupila na pozici finanční ředitelky. „Tato pozice byla dlouhodobě neobsazená, ale s rozvojem aktivit směrem k největšímu kongresovému centru v Česku a plánované stavbě hotelu v bezprostřední blízkosti obou staveb je vhodné tým rozšířit,“ uvádí mluvčí Bestsportu Martina Kučerová.

Kadlecová vystudovala Fakultu podnikové ekonomiky na VŠE v Praze. V letech 1997 až 2002 působila v oblasti controllingu Gillette a potom v letech 2002 až 2012 Eurotelu, respektive O2. Před příchodem do O2 areny pracovala v letech 2016 až 2018 v polostátním podniku ČEZ v oblasti řízení výkonnosti.