V únoru vydáme desetiročenku, tištěný speciál Médiáře. Bude chtít svůj výtisk? Napište si o něj.

O2 má Spotify bez dat a Investorský magazín

Operátor přichází s nabídkou dalšího obsahu: hudební služby a nového televizního pořadu.

Operátor O2 začal spolupracovat s hudební službou Spotify, která nabízí zdarma i za poplatek streaming celkem třiceti milionů skladeb. V nabídce O2 bude možné poslouchat Spotify bez spotřeby dat z tarifu. O2 také nabízí ve Spotify tři měsíce varianty Premium zdarma (pak za 159 Kč placených přes tarif). U Spotify je Premium zdarma na jeden měsíc, pak stojí 5,99 eur. Nabídku operátor doprovodí plnohodnotnou mediální kampaní a také prodejem vybraných telefonech zvládajících přenos přes LTE společně se sluchátky.

Další obsahovou novinkou O2 je Investorský magazín, pořad zaměřený na investování, který pro operátora bude chystat redakce oborového portálu Investičníweb.cz. Moderátorem a dramaturgem magazínu bude Petr Novotný, zvát si bude hosty z branže. „Jediná finanční televize Z1 před několika lety zkrachovala. Finančně-zpravodajské formáty z veřejnoprávního vysílání buď vymizely, nebo je jim věnován malý prostor, navíc v neatraktivní formě a časech. Spíše výjimkou jsou také pořady o podnikání nebo osobních financích. A to chceme napravit,“ prohlásil Novotný.

Pořad čtvrthodinové stopáže na platformě O2 TV odstartuje 11. června. Další díly magazínu budou k dispozici každou další sobotu v menu pod záložkou O2 TV Box. Operátor tak po DV TV, Aktuálně.tv a Playtváku začne distribuovat další videa z internetu. „Nakolik bude tento obsah zajímavý pro naše zákazníky, si řekneme na konci roku, kdy chceme všechny novinky vyhodnotit,“ podotkl ředitel O2 TV David Duroň