O2 TV rozšíří nabídku o kanál DV TV

Internetové rozhovory Drtinové a Veselovského se mají objevit v archivu televize O2.

Filip Horký, v pozadí Martin Veselovský a Daniela Drtinová. Foto: Economia

Reportér Filip Horký, v pozadí Martin Veselovský a Daniela Drtinová. Foto: Economia

Televize přes internet O2 TV operátora O2 skupiny PPF Petra Kellnera letos přidá do své nabídky kanál DV TV vydavatelství Economia Zdeňka Bakaly. Píše to agentura ČTK s dovoláním informace důvěryhodného zdroje. O2 TV už na sklonku loňska vyhlásila právě agregaci obsahu z internetu za jeden ze svých hlavních letošních plánů.

DV TV nabízí na internetu rozhovory moderátorů Daniely Drtinové a Martina Veselovského v rámci širší platformy Aktuálně.tv od Economie. Na O2 TV by se rozhovory měly objevit v archivu. „Detaily ke spolupráci s O2 plánujeme komunikovat ke konci měsíce,“ řekl ČTK generální ředitel Economie Roman Latuske bez dalších podrobností.

Rozhovory pod značkou DV TV Economii na základě tříleté smlouvy dodává firma Online Partners, kterou rovnými díly drží moderátoři Drtinová a Veselovský a editoři Jan Rozkošný a Jan Ouředník.

Přibude i motorismu

Placený sportovní kanál O2 Sport má svůj obsah letos rozšířit zejména o motoristické přenosy.Má jít o přímé přenosy z automobilových závodů DTM nebo Formule 3, spekuluje se též o Audi TT Cupu nebo GT Masters.

O2 TV, která v současnosti nabízí 120 televizních kanálů, si na konci loňska předplácelo 202.000 domácností, což je o 10 % více než rokem předtím. Nabídka konkurenční kabelové televize UPC obsahuje celkem 130 programů. Televizní služby u UPC využívá kolem 460.000 zákazníků.