V únoru vydáme desetiročenku, tištěný speciál Médiáře. Bude chtít svůj výtisk? Napište si o něj.

O2TV Go a Voyo už i pro Windows Phone

Počet zákazníků televize přes internet O2 TV mírně stoupl na 182.000.

O2 TV Go pro Windows Phone

O2 TV Go pro Windows Phone

Mobilní aplikaci své placené televize O2 TV začal operátor O2 nabízet také pro mobily a tablety s operačním systémem Windows Phone, zatím v omezené verzi bez filmové videotéky. Narozdíl od Androidu a iOS jde o minoritní platformu, v síti O2 ji využívá 6 % zákazníků. Aplikace pro Android a iOS dosud zaznamenaly celkem 178.000 stažení.

Celkový počet zákazníků digitální televize překročil na začátku prosince hranici 182.000. Za poslední dva měsíce, od konce září, jde o nárůst o 4.000. Sledování televize v aplikaci stojí 199 Kč měsíčně, platí se i za výpujčky filmů. Grátis je jen prohlížení televizního programu.

Nova o 10 Kč měsíčně levnější

Svou verzi pro minoritní platformu Windows Phone uvedla i další placená televizní aplikace Voyo televize Nova. Také ta nabízí jak sledovat živé vysílání kanálů Novy, tak její i zahraniční pořady a filmy z videotéky.

Výhradně ve službě Voyo lze sledovat vybrané sportovní přenosy, v ceně předplatného je rovněž možnost sledování bez reklam. Standardní cena měsíčního předplatného Voya je 189 Kč.

Voyo pro Windows Phone

Voyo pro Windows Phone