Obchod a marketing H1.cz bude řídit Kolář

Kromě Tomáše Koláře přišli do agentury i Barbora Ryšavá, Tomáš Binder a David Hocek.

Tomáš Kolář

Tomáš Kolář

Na pozici business & marketing director digitální agentury H1.cz v září nastoupí Tomáš Kolář. Ten v České spořitelně vedl oddělení korporátního marketingu a sponzoringu, na akcích Pražský mezinárodní maraton nebo Colours of Ostrava se staral o marketingová partnerství, působil i ve sportovní redakci Radiožurnálu.

Barbora Ryšavá

Barbora Ryšavá

Řady account manažerů H1.cz rozšířila v červenci Barbora Ryšavá. Přišla po dvouletém působení v Itálii, kde se starala o komunikaci se zákazníky hotelové sítě, a věnuje se projektovému vedení klientských kampaní.

Tomáš Binder

Tomáš Binder

V agentuře roste také oddělení Performance & Branding. Na jaře do něj nastoupil jako nový specialista Tomáš Binder, který se předtím věnoval rozvoji a propagaci svého e-shopu s outdoorovým oblečením z Himalájí. V agentuře jako klienty má značky Mazda, PRE, cukrovinky spadající pod značku Storck, brandy společnosti Berlin-Chemie nebo Grandhotel Pupp.

David Hocek

David Hocek

Od letních prázdnin s Binderem spolupracuje David Hocek. Spravuje primárně kampaně pro korporátní klienty, který se H1.cz stará o velké multikanálové kampaně ve spolupráci se sesterskou agenturou Mindshare.

Sdílejte