Obchod poradců Logio přebírá Ondřej Žák z Ernst & Young

Ondřej Žák

Ondřej Žák

Poradenská firma Logio mění obchodního ředitele. Od června funkci zastává Ondřej Žák. Ten během své pracovní kariéry prošel firmami IBM, PricewaterhouseCoopers a naposledy Ernst & Young, kde se zaměřoval na oblast maloobchodu a rychloobrátkového zboží. „Jeho záběr je široký a prakticky koresponduje se vším, na co se Logio zaměřuje. Má velmi dobré znalosti maloobchodu, trendů v chování spotřebitelů, zabýval se cenotvorbou nebo analýzou dat,“ říká generální ředitel a spolumajitel Logia Marek Šucha.

Žák na pozici obchodního ředitele střídá dalšího ze spolumajitelů Logia Jana Jirovce. „Mým dalším plánem je pomáhat firmě z pozice majitele, zejména udržováním vztahů se stávajícími zákazníky,“ uvedl Jirovec. Zároveň se chystá víc věnovat dalším projektům a startupům, které spadají pod skupinu Patero, ve které je partnerem.

Česká firma Logio se specializuje na chytrá řešení v logistice a celých dodavatelských řetězcích. Vyvinula specializovaná řešení pro předpověď poptávky, plánování slevových akcí, řízení zásob a distribuční strategie.