Televize Prima změnila svůj bulvární web Prima Style na Lajk.cz, se zaměřením na youtuberskou scénu. Rebranding následuje poté, co na Prima Style v návštěvnosti vedly už ne celebrity, ale právě youtubeři. Nový web následuje zahraniční 9gag či Ladbible, cílí na mladé, řídí ho Milan Rozšafný.

Kapalín se po deseti letech vrací do Seznamu

Bývalý obchodní ředitel Seznamu Tomáš Kapalín teď převezme řízení obchodního rozvoje, po Michalu Feixovi. Ten se má plně soustředit na lobbování za obor.

Tomáš Kapalín

Tomáš Kapalín

Do české internetové jedničky Seznam.cz se od května vrací Tomáš Kapalín, který zde v letech 2000 až 2005 působil jako obchodní ředitel. Teď bude zastávat funkci ředitele obchodního rozvoje. Prokurista Seznamu Michal Feix se bude soustřeďovat v podstatě na lobbying za obor, oficiálně „podporu rozvoje internetu a spolupráci s ostatními subjekty včetně státní správy“, a za právní oddělení. „Bude tak realizovat akvizice, které se zrodí v oddělení business developmentu,“ načrtla firma.

Cesty Seznamu a Tomáše Kapalína se protnuly nedávno už ve firmě Kupi.cz Davida Kopčila a Michala Kadlčíka, kde byl Kapalín obchodním ředitelem. Seznam loni koupil 51 % firmy. V minulé dekádě se Kapalín věnoval také portálu Líbímseti.cz.

Michal Feix

Michal Feix