Veřejnoprávní Český rozhlas zastavil spolupráci se Štěpánem Kotrbou, svým dosavadním externím analytikem, někdejším členem Rady Českého rozhlasu. Důvodem je incident z královehradeckého nedělního sjezdu ČSSD. Vyjádření rozhlasu i Kotrby přináší Echo24.cz, incident popisuje Respekt.

Obchodní tým Atmedia doplnila Bartl

Mediální zastupitelství tematických televizních stanic zkompletovalo svůj obchodní tým. Martina Bartl vystřídala Denisu Edelsteinovou, ta z firmy odchází.

Martina Bartl

Martina Bartl

Mediální zastupitelství Atmedia rozšířilo tým o Martinu Bartl, která nastoupila na funkci head of channel accounts a bude mít na starosti portfolio tematických televizních stanic. Dřív působila jako mediální ředitelka v společnosti Ogilvy & Mather a také v mediálních agenturách Carat a ZenithOptimedia. Ve funkci vystřídala Denisu Edelsteinovou, která z Atmedie odchází.

Atmedia tak podle své ředitelky Michaely Vasilové zkompletovala svůj obchodní tým, který vede obchodní ředitelka Iva Pantůčková a kromě Bartl jej nedávno doplnil Tomasz Puczkowski jako corporate intelligence director. „Tým manažerů Atmedia je spolu s Tomášem Surákem a Lubicí Hálovou tímto kompletní,“ uvedla Vasilová.

Česká pobočka polské matky Atmedia vznikla v roce 2008 a věnuje se prodeji reklamního prostoru tematických televizních stanic.