Obchodní tým Newstream.cz posiluje Markéta Podhrazská

Podhrazská se vrací po mateřské. V minulosti působile v A 11, v Mafře a v Mladé frontě.

Markéta Podhrazská

Markéta Podhrazská

Obchodní tým Newstream Agency, vydavatele zpravodajského webu zaměřeného na ekonomiku a byznys Newstream.cz, posílila obchodní manažerka Markéta Podhrazská. Z pozice business development manager se má starat o klienty v týmu Moniky Panochové, která přišla do Newstreamu začátkem roku jako obchodní ředitelka.

„Markéta se vrací po mateřské dovolené naplno zpět do obchodního světa. Na starosti bude mít agenturní a přímý prodej všech projektů Newstream.cz. Pohybuje se v mediálním světe už 13 let a já jsem moc ráda, že se naše cesty zase protnuly,“ uvedla Panochová.

Podhrazská naposledy působila na pozici bussines development manager napříč tituly mediální skupiny A 11, předtím řídila agenturní obchod v týdeníku Euro. Ve vydavatelství Mafra měla na starosti VIP klientelu a pět let pracovala jako key account manager v Mladé frontě pro deník E15 a týdeník Euro.

„Posílení obchodu reflektuje rozvoj aktivit našeho webu, také eventů a tištěných magazínů. Kromě existujících zpravodajských a obsahových projektů chystáme letos nový exkluzivní magazín. Dobrý obchod je i v médiích předpokladem úspěchu,“ doplňuje šéfka Newstream Agency a šéfredaktorka Newstream.cz Tereza Zavadilová.