Obchodním ředitelem Mall Group je Střeštík, předtím vedl nábytek Kika

„Mall je diamant, budeme ho obrušovat a leštit,“ vymezuje Jakub Střeštík svou novou misi.

Jakub Střeštík

Jakub Střeštík

Na pozici obchodního ředitele e-shopů Mall Group v dubnu nastoupil Jakub Střeštík. Zodpovědný je za obchodní aktivity ve střední a východní Evropě a jeho hlavním úkolem je rozvoj nových obchodních příležitostí na sedmi trzích, na nichž skupina Mall působí. Dosavadní obchodní ředitel Igor Matejov se nově jako provozní ředitel má zaměřit na provozní vedení skupiny. Šéfem Mall Group je Oldřich Bajer.

Střeštík posledních devět let stál v čele společnosti Kika Nábytek v Česku a na Slovensku. Od ledna 2018 navíc šéfoval i značce Kika v Rumunsku. V letech 2004 až 2008 pracoval jako regionální ředitel restaurací rychlého občerstvení KFC a Pizza Hut. Do Česka mimo jiné přivedl i kavárenský řetězec Starbucks a slovenského prodejce elektroniky Nay. Na starosti měl střední a východní Evropu. Ve Velké Británii vybudoval vlastní síť restaurací.

„Zaměřit se chci především na zefektivnění klíčových funkcí obchodního oddělení, na rozvoj týmu a fokus na výsledek. Mall je diamant a já jsem moc rád za příležitost být u toho, když ho budeme obrušovat a leštit,“ prohlásil Jakub Střeštík.