Televize Prima změnila svůj bulvární web Prima Style na Lajk.cz, se zaměřením na youtuberskou scénu. Rebranding následuje poté, co na Prima Style v návštěvnosti vedly už ne celebrity, ale právě youtubeři. Nový web následuje zahraniční 9gag či Ladbible, cílí na mladé, řídí ho Milan Rozšafný.

Obluk povýšil na šéfa celé skupiny Ogilvy

Ředitel Ogilvy & Mather bude nově koordinovat byznys všech agentur komunikační grupy.

Ondřej Obluk

Ondřej Obluk

Výkonný ředitel reklamní agentury Ogilvy & Mather Ondřej Obluk bude od 1. července reprezentovat celou skupinu Ogilvy v pozici group managing director, a to jak vůči trhu, tak v rámci mezinárodních struktur Ogilvy. Bude rovněž koordinovat podnikání všech agentur skupiny a podporovat křížový prodej klientů.

Manažer přitom nadále zůstává ředitelem reklamní agentury a jeho klíčovým kreativním partnerem pro celou skupinu je Tomáš Belko. Nic se nemění ani na struktuře operativního řízení skupiny prostřednictvím týmu ředitelů jednotlivých firem Ogilvy v koordinaci se finanční ředitelkou Michaelou Procházkovou a generálním ředitelem Ogilvy CEE Alexem Herdtem.

Jednačtyřicetiletý Obluk dělá v Ogilvy od roku 1998. Reklamní agenturu Ogilvy & Mather vede od roku 2011. Vedl také tým, který nedávno získal pro skupinu Ogilvy klienta Tesco, a to včetně kampaní pro středoevropský region.