Seznam Zprávy se uvedly v nové podobě. Web chce posílit investigativu, sekci o byznysukomentáře. „V internetovém prostředí chceme být tím, čím bývaly ve zlaté éře tradiční, nezávislé noviny,“ prohlašuje šéfredaktor Jiří Kubík. V redakci dělá přes 70 lidí, včetně externistů. 

Oborová zdravotní pojišťovna spustila e-shop s bonusy

Věrnostní aplikace OZP

Věrnostní aplikace OZP

Oborová zdravotní pojišťovna (OZP) spustila pro své klienty e-shop Vitashop, kde si mohou vybrat bonusy ke zdravotnímu pojišťění. Nakupovat zde mohou za body z kreditního programu pojišťovny. E-shop je dostupný pro kohokoliv, objednávku si zde ale mohou vytvořit pouze klienti pojišťovny. Část produktů, které e-shop nabízí, tvoří kupony na wellness aktivity (masáže, návštěvy sauny), potravinové doplňky za sníženou cenu nebo levnější zdravotní poradenství.

Kromě nového e-shopu mohou klienti OZP kredity nasbírané za preventivní prohlídky u lékaře, zubaře nebo za účast v projektu Každý krok pomáhá stále používat na proplacení zdraví prospěšných aktivit, jako je plavání nebo očkování nad rámec pojištění. Pokud klient vyfotí účtenku a nahraje ji do aplikace, pojišťovna mu částku proplatí zpět na účet.