Premiér Andrej Babiš (ANO) vystoupí v neděli 18. listopadu od 21.25 v živě vysílaném rozhovoru televize Nova. Půlhodinový pořad Vládní krize tentokrát nahradí Střepiny a bude ho moderovat Rey Koranteng. Interview se má zaměřit na dění, jež způsobila kauza Seznamu Babišův syn promluvil.

Odešel Karel Duchek

Karel Duchek

Karel Duchek

V pátek 2. listopadu zemřel po vážné nemoci ve věku 48 let Karel Duchek, executive director agentury Wunderman. Tiskovou zprávou to dnes oznámilo vedení agentury. Karel v pražské pobočce Wundermanu pracoval 18 let a patřil k nejvýraznějším osobnostem této agentury a českého marketingu vůbec.

“Jeho náhlé úmrtí je pro nás velkou lidskou ztrátou a hluboce nás všechny zasáhlo. Odešel nejen náš kolega, ale pro mnohé z nás především dlouholetý přítel a mentor, který ovlivnil celou řadu dnes skvělých marketérů a manažerů,” uvádí generální ředitel Wundermanu Evžen Drtina. “Karel Duchek stál u začátků agentury, jejího růstu a na jejím formování se podílel každý den, až do konce svých sil. Na jeho mnohaletou práci nahlížíme s nesmírnou úctou a respektem. Po celou dobu svého působení šířil dobré jméno naší společnosti v lokálním i mezinárodním měřítku. Zasloužil se o řadu našich úspěchů a klíčových projektů. Děkujeme mu za vše, co pro nás udělal.”

“Zásadní vliv měl Karel Duchek na vytváření naší jedinečné firemní kultury. Uznával a dále předával hodnoty, jako je pracovitost, nadšení pro věc, orientace na výsledek, lidskost, slušnost a vzájemná úcta i při odlišných názorech. Byl vzorem pro mnohé z nás,” shoduje se tým Wundermanu. “Jeho rodině a pozůstalým vyjadřujeme upřímnou a hlubokou soustrast.”

Pracovní povinnosti spojené s pozicí výkonného ředitele bude prozatímně vykonávat zmíněný šéf pražské pobočky Drtina.