V únoru vydáme desetiročenku, tištěný speciál Médiáře. Bude chtít svůj výtisk? Napište si o něj.

Odpolední Prima hodinku vede Brunclík z Novy

Tvářemi nového odpoledního vysílání Primy budou Andrea Daňková a Jakub Štěpán, Magdalena Wronková a Lumír Olšovský a Gustav Hašek a Dominika Býmová.

Moderátoři Prima hodinky. Zleva Andrea Daňová a Jakub Štěpán, Magdalena Wronková a Lumír Olšovský, Gustav Hašek a Dominika Býmová. Foto: TV Prima

Moderátoři Prima hodinky. Zleva Andrea Daňková a Jakub Štěpán, Magdalena Wronková a Lumír Olšovský, Gustav Hašek a Dominika Býmová. Foto: TV Prima

Vedoucím projektu nového odpoledního vysílání Prima hodinka televize Prima bude Staniclav Brunclík, který před časem řídil publicistické oddělení konkurenční Novy (pak byl mluvčím ministra kultury za TOP 09 Jiřího Bessera a nyní tvoří i pro internetovou televizi Stream.cz). Oznámila to Prima. Zároveň představila tři moderátorské dvojice zábavního pásma, které startuje v úterý 7. dubna a bude se vysílat pravidelně od pondělí do pátku od 16.45. 

Dua tvoří vždy mladší žena a starší muž. Jsou to Andrea Daňková (studentka DAMU) a Jakub Štěpán (známý z Evropy 2), Magdalena Wronková (známá z Óčka) a Lumír Olšovský (nedávno tvář Barrandova) a herci Dominika Býmová a Gustav Hašek.

Zábavní hodinka zahrne i Odpolední zprávy, dosud samostatné. Složení jejich moderátorů zůstává nezměněné, v prvních dvou týdnech jimi budou provázet Sandra Parmová či Monika Leová. Odpolední relace bude rozdělena do bloků Zprávy, Divácké zprávy i VIP zprávy, podobně jako mezi 19. a 20. hodinou.