Jak koronavirus dopadá na média, marketing a maloobchod v Česku? Čtěte ve speciální příloze.

ODS startuje kampaň, první inzeráty vyjdou už v sobotu

Na obsahu kampaně spolupracuje agentura Konektor.

Už zítra, v sobotu 21. dubna zveřejní Občanská demokratická strana sérii tiskových inzerátů, které mají vyzdvihnout priority největší vládní strany - zastavit zadlužování a podpořit pracovní místa. Médiář.cz o tom informoval Martin Charvát z agentury Konektor, která na inzerátech spolupracuje.

Inzerát ODS v sobotním Blesku, LN a MF Dnes

Inzerát ODS v sobotním Blesku, LN a MF Dnes

„To celé je zasazené do aktuálního evropského kontextu. Inzertní kampaň pracuje také s méně známými informacemi o nezaměstnanosti a veřejném dluhu v zemích EU,“ uvedl Charvát.

Podobně dnes mluví v hlavním textu MF Dnes volební manažer ODS Pavel Drobil, podle něj se všechna už jasná hlavní sdělení kampaně „týkají ekonomiky a pracovního trhu“.

Kampaň ODS přichází v době, kdy není jasné, zda po rozštěpení koaličních Věcí veřejných bude mít vláda Petra Nečase ve sněmovně většinu a sám premiér mluví jako o reálné možnosti o předčasných volbách. Podle MF Dnes má ODS na kampaň nachystáno až 100 milionů Kč.

Peníze na kampaň si podle listu připravily i další strany včetně neparlamentních lidovců. „Pořád však není vyloučeno, že ODS trochu klame tělem, aby nerozhodnuté véčkaře ‚povzbudila‘ k podpoře stávající vlády,“ píše MF Dnes.