V únoru vydáme desetiročenku, tištěný speciál Médiáře. Bude chtít svůj výtisk? Napište si o něj.

Odstartoval slevový server Odmaminky.cz zaměřený na děti

Nový server pro hromadné nakupování prodal první den i díky provázání s komunitním webem eMimino.cz 88 voucherů.

Slevový server Odmaminky.cz

Slevový server Odmaminky.cz

Specializovaný server hromadných slev pro děti a jejich rodiče, Odmaminky.cz, nabízí od včera slevy na volnočasové aktivity s dětmi, nejrůznější kurzy pro rozvoj dítěte, slevy dětského zboží a slevové akce pro rodiče a nastávající maminky. Jeho aktivity jsou provázané s komunitním webem eMimino.cz.

Médiáři to sdělila zakladatelka a většinová majitelka společnosti Odmaminky.cz Darina Noviková (vlastní 51 %), zodpovědná za obchod a PR, zbylých 49 % vlastní Michal Trunkát, která má na starosti strategii společnosti.

Podle Novikové je současná nabídka na trhu hromadných slev je zaměřena spíše na mladší a bezdětnou generaci. „Rozhodli jsme se proto tuto mezeru vyplnit a přiblížit možnost zvýhodněných hromadných nákupů na internetu také rodičům s dětmi a nastávajícím maminkám,“ vysvětluje.

Podle údajů provozovatele první den zhlédlo stránky nového serveru 3700 návštěvníků a celkově se prodalo 88 voucherů.

Na nově spuštěném serveru se nakupuje jako na ostatních podobných, inspirovaných americkým Grouponem: pokud se najde dostatečné množství kupujících, je nabízené zboží či služba prodáno s výraznou slevou.

Slevy server obměňuje standardně denně, dosahují až 90 %, uplatnit je prostřednictvím voucheru lze do šest měsíců.

V nabídce serveru jsou slevy od Holmes Place Academy, Maternity Care na těhotenské plavání v Aqauapalace Praha v Čestlicích, divadla GONG, restaurace Fama Grand nebo obchodu s těhotenskou módou Mamashop

Server rovněž nabízí věrnostní program, se kterým získají nejaktivnější nakupující rodiče slevy na další nákup a každý nakupující bonus za nákup a doporučení dalšího zákazníka.