Náš newsletter se po letní pauze vrátil na začátku září k běžnému provozu: chodí každý všední den.

Odstartoval specializovaný slevový server Steakomat.cz

Server slibuje denně nové nabídky na poukazy do restaurací z celé republiky se slevou 40 až 70 %.

K více než dvěma stům slevových serverů na českém internetu přibyl další, specializovaný. Společnost Helbea, provozovatel stejnojmenného serveru Helbea.cz, spustil hromadné denní nabídky pro milovníky steaků, grilování a tradiční české kuchyně Steakomat.cz.

Pro svůj název použil podobnosti s lídrem trhu, prvním slevovým serverem v Česku Slevomat.cz.

Server přináší denně nové nabídky na slevové poukazy do restaurací z celé republiky se slevou 40 až 70 %, oznámil provozovatel. Narozdíl od ostatních slevových serverů není koupě na Steakomat.cz podmíněna minimálním počtem kupujících. Pražané si mohou nechat posílat e-mailem nabídky dle obvodů metropole.

„Slevové nakupování je v ČR velmi oblíbené, slevových portálů je na 200. Pro zákazníka je však velmi únavné projít byť jeden server a orientovat se ve všech nabídkách. Sám si rád zajdu na poctivý steak, pečené koleno, dobrý tatarák nebo čerstvé sushi. Přišlo mi logické vytvořit specializovaný server, kde budou pouze nabídky pro gurmány, ale i jedlíky,“ popisuje to, čím se chce nová služba vymezit, Vladimír Skalský, ředitel společnosti Helbea.

Helbea je na českém trhu 6 měsíců. Brzy plánuje spustit slevový portál na Slovensku Helbea.sk.