V únoru vydáme desetiročenku, tištěný speciál Médiáře. Bude chtít svůj výtisk? Napište si o něj.

Odstartujte dovolenou slevami ve Fashion Areně, o víkendu 16. a 17. června

Dovolená je za dveřmi. Outletové centrum Fashion Arena Prague Outlet ve Štěrboholích vybaví na očekávanou dovolenou celou rodinu. Během víkendu 16. a 17. června 2018 bude pro zákazníky připravena mimořádná slevová nabídka na sortiment mnoha značek. Akce láká nejen na výhodné nákupy i na zábavní program. Ve spolupráci s rádiem Frekvence 1 připravila Fashion Arena Prague Outlet program plný hudby, dobrého jídla a pití a soutěží o lákavé ceny. Víkendovým programem budou provázet Eva Perkausová, moderátorka Zpráv FTV Prima, a Miroslav Šimůnek, moderátor magazínu Top Staru.

Fashion Arena Prague Outlet chce zákazníkům zpříjemnit nakupování a nabídnout jim rozmanitou nabídku zboží za mimořádné ceny. Vše na jednom místě, od stylových žabek, přes plavky a klobouky, až po sportovní vybavení pro dlouhé túry. Výhodné nabídky zákazníci naleznou u vybraných značek oblečení, bot, šperků, kosmetiky, kabelek i cestovních zavazadel. Návštěvníci se dočkají nejen poutavých nabídek v oblasti módy, ale dámy se mohou nechat hýčkat profesionálním líčením a pánové si mohou vychutnat péči holičů z profesionálního barber shopu. Ti nejmenší si budou moci zařádit v dětském koutku se spoustou hraček nebo na venkovním hřišti, kde budou mít k dispozici řadu dobrodružných prolézaček. Nebo si budou moci zazpívat a zatančit s herci z muzikálu Madagaskar, kteří v kostýmech předvedou nejznámější hity ze stejnojmenné animované pohádky.

Mimořádné akční slevy poskytnou zajímavé módní značky napříč styly. Sportovně založení zákazníci mohou například využít 50% slevu na druhý levnější kus oblečení u značky Puma nebo získat jeden vybraný oděv zcela zdarma u značky Nordblanc, v akci 2+1. Milovníci obchodů ve znamení elegantního stylu, kde si přijdou na své muži i ženy může oslovit mimořádná akce u značek Pietro Filipi (25 % ne celý nákup), S.Oliver (20 % celý nákup), Time Out (25 % na celý nákup), Gear 1963 (50 % na vybraný sortiment), Desigual (30 % na vybraný sortiment) nebo Guess (15 % na celý nákup). Zájemci o lukrativní módu ocení například slevy 20 % na dva kusy oblečení a 30 % na tři kusy značky Armani a 20% slevu u Versace Jeans a mnoho dalších.

Fashion Arena Prague Outlet je největší outletové centrum v Česku. Za deset let svého působení se Fashion Arena Prague Outlet stal významným místem nadčasové módy díky své široké nabídce módních značek, vhodnému umístění a doprovodným službám. Na celkové ploše 25.000 čtverečních zde aktuálně ve 116 obchodních jednotkách naleznete sortiment víc než 200 světových i domácích značek a nakoupíte denně o 30 až 70 % výhodněji.

Text je placenou propagací Fashion Areny