Olma chce prodej jogurtů podpořit audiopohádkami do mobilu

Aplikace Olmíci pracuje i s rozšířenou realitou

Aplikace Olmíci pracuje i s rozšířenou realitou

Mlékárenská firma Olma přichází s další aplikací pro své dětské zákazníky. Aplikace Olmíci dětem nabízí namluvené známé české pohádky jako Zlatovláska, Červená Karkulka nebo Čert a Káča. Uživatelé je mohou získat pomocí naskenování speciálních symbolů na jogurtech z řady Olmíci.

Děti mohou v nové apce najít až 50 klasických audiopohádek. První si mohou poslechnout ihned po stažení aplikace zdarma, další však musí nejprve odemknout naskenováním žlutého symbolu, který najdou na dětských produktech společnosti Olma. S každým symbolem tak mohou získat novou pohádku. Aplikace navíc pracuje s rozšířenou realitou, dětem se tak při spuštění Olmíků zobrazí 3D postavička Oťase, jež je provede používáním apky. 

Odemknuté pohádky jsou funkční i v offline režimu, internetové připojení je nutné pouze k jejich prvnímu stažení. Apka také v budoucnu slibuje odměny pro rodiče za pravidelné užívání Olmíků, a to v podobě soutěží o ceny. Olmíci jsou nyní k dispozici pouze pro Android, verze pro iOS se teprve připravuje.