Olympia Teplice přivítala S.Oliver a Sinsay, zvětšila Reserved a House

Olympia Teplice

Obchodní centrum Olympia Teplice prochází revitalizací za půl miliardy korun

Obchodní centrum Olympia Teplice ze skupiny CPI Property Group přivítalo nové nájemce. Vůbec poprvé je tam možné navštívit prodejny značek S.Oliver a Sinsay. „Do regionu přicházejí vůbec poprvé,“ uvádí Tomáš Svoboda, asset manager CPI Property Group. Nově v Olympii otevírá svůj obchod specializovaná prodejna sportovního oblečení RockPoint. Své plochy zvětšily prodejny oblečení House a Reserved, druhá jmenovaná je téměř s 2.000 metry čtverečními v současnosti největší v kraji. Svou polohu změnily obchody Tescoma a Topshop. Úpravu svých jednotek provedly značky Blažek, New Yorker, Fortuna nebo Geco.

Celkem nyní Olympia Teplice nabízí bezmála 80 obchodů na prodejní ploše skoro 30.000 metrů čtverečních, přičemž nově otevřené obchody zabírají kolem 4.000 metrů čtverečních.

Tak má vypadat modernizovaná Olympia v Teplicích

Tak má vypadat modernizovaná Olympia v Teplicích

V obchodním centru od loňska probíhá revitalizace, s cílem zpříjemnit zákazníkům nakupování a přinášet do ústeckého kraje nové trendy. “Uplynulý rok jsme se zaměřovali na vytvoření a obsazení volných prostor. Letošní rok budeme pokračovat rekonstrukcí pasáží, vytvořením odpočinkových zón a vybudováním zcela nové jídelní části,“ říká manažer Svoboda. Celkem si náklady na rekonstrukci vyžádají půl miliardy, přestavba by měla být hotova v první polovině roku 2020.“