Olympia Teplice modernizovala food court, na jaře přidá Burger King

Olympia Teplice

Olympia Teplice

V obchodním centru Olympia Teplice přibylo několik nových obchodů. Rekonstrukcí, která stále probíhá, se počet obchodních jednotek zvýšil z 60 na 80. V září majitel centra CPI Property Group v teplické Olympii otevřel Cirkus Park, rozsáhlé zábavní centrum s restaurací.

„Potvrzuje se, že přesně tohle lidem chybělo. Roste zájem o soukromé akce i narozeninové oslavy. Měsíční návštěvnost už teď překoná hranici 20.000 lidí,“ uvádí Tomáš Svoboda, asset manažer centra z CPI. Herní prvky v centru jsou určeny pro děti od 3 do 15 let. Prostor Cirkus Parku je rozdělen do herních zón podle věku, zázemí pro rodiče a restaurace, která dokáže obsloužit přes 250 zákazníků.

Cirkus Park

Cirkus Park

Dětský svět v Cirkus Parku

Dětský svět v Cirkus Parku

Modernizoval i food court. „Ten byl navíc kompletně relokován do nové části centra. Investice jen do této části přesáhla 50 milionů Kč,“ říká Svoboda. Food court nově nabízí kapacitu čítající 250 míst k sezení a je členěn do jednotlivých zón, včetně zóny pro rodiny s dětmi. V létě 2020 se kapacita rozšíří i o venkovní terasu.

Přibyly nové české a asijské restaurace, na jaře 2020 tam otevře pobočku fast food Burger King. Kromě nově zrekonstruované pizzerie Trappola, restaurace v Cirkus Parku a Bistra centrum už teď nabízí rychlé občerstvení KFC, nově otevřené kavárny Lagarto Emporio, Costa Coffee či Coradia či fresh bar Anex.

Na místě původního food courtu vznikají nové nájemní jednotky a velká odpočinková zóna. Na jaře se otevřou větší jednotky oblečení Pepco a klenot Corial. Už nyní funguje nová prodejna české kosmetiky Manufaktura.

V novém roce bude pokračovat modernizace interiéru a na jaře dojde na revitalizaci venkovních prostor centra, fasády a vstupních částí. Konec prací je plánován na polovinu roku 2020.