V únoru vydáme desetiročenku, tištěný speciál Médiáře. Bude chtít svůj výtisk? Napište si o něj.

Olympiáda na dotyk ruky. T-Mobile opět má aplikaci pro fanoušky

T-Mobile přináší v pořadí třetí olympijskou aplikaci

T-Mobile přináší v pořadí třetí olympijskou aplikaci

Mobilní operátor T-Mobile přináší aplikaci ZOH 2018, určenou pro fanoušky letošních zimních olympijských her. Aplikace slibuje podrobné zpravodajství, informace ze zákulisí, o všech reprezentantech, online reportáže, výsledkový servis či soutěž o mobilní telefony. Určená je pro Android i iOS.

ZOH 2018 má kromě funkce aktuálního zpravodajství také funkci upozorňování na jednotlivé události. Fanoušci si tak mohou v notifikacích nastavit, jaké části olympijských her je nejvíc zajímají, a aplikace je sama upozorní na jejich začátek. V nabídce je také detailní program her či videa, a kromě reportáží přímo z Pchjongčchangu se mohou uživatelé podívat i na Olympijské festivaly v Brně a v Ostravě.

„Obsah aplikace tvoří přímo členové olympijského týmu. Nabízíme zábavu, emoce, výsledky, program, profily sportovců s odkazy na sociální sítě, detailní pohled do zákulisí,“ uvádí šéf digitální komunikace Českého olympijského výboru Tomáš Houska.

Aplikace ukáže také všechny informace o Českém týmu

Aplikace usnadní sledování olympiády na druhém konci světa i z hlediska časového posunu. „Olympijský program začíná ve dvě ráno českého času a vrcholí po obědě. Každý, kdo ráno vstane a zapne appku, bude ihned vědět, co se v noci stalo a komu a kde může fandit celý den,“ vysvětlil Houska.

ZOH 2018 nabízí kompletní denní přehled i zpravodajství

ZOH 2018 nabízí kompletní denní přehled i zpravodajství

ZOH 2018 je v pořadí už třetí olympijská aplikace, kterou T-Mobile vytvořil. Předchozí verze využívalo přes 300.000 lidí. V té letošní mohou navíc fanoušci soutěžit i o telefony Samsung Galaxy A5.

T-Mobile připravuje mobilní aplikace jako součást svých sponzoringových aktivit pravidelně. Od loňského září je zdarma ke stažení aplikace Český florbal, představená i na 29. soutěžní přehlídce AppParade, příznivcům fotbalu je určena zase ta s názvem Česká repre