Digitální agentury v Atlasu ukázaly, co mají letos nového. Připomeňte si na Twitteru či Instagramu.

Omega Pharma vybrala Weber Shandwick

PR agentura Weber Shandwick bude díky výhře v tendru zajišťovat kompletní PR portfolia značek společnosti Omega Pharma, v Česku i na Slovensku. Podzimní kampaně se zaměří především na komunikaci značek Lactacyd (přípravky pro intimní hygienu pro ženy), Paranit (přípravky proti vším), Panthenol Winter (ošetřující zimní péče o pleť) či HairClinic (péče o vlasy). Součástí kampaně je i komunikace na sociálních sítích.

Farmacie a zdravotnictví jsou pro Weber Shandwick stěžejní obory činnosti – v produktové i krizové komunikaci. Agentura zastřešuje komunikaci značky Sunar. Čerstvě také pracuje na představení nového produktu od Green-Swan Pharmaceuticals, určený ženám pokoušejícím se otěhotnět.

array(2) { [0]=> object(WP_Term)#5277 (10) { ["term_id"]=> int(139) ["name"]=> string(18) "Marketing & PR" ["slug"]=> string(12) "marketing-pr" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(139) ["taxonomy"]=> string(8) "post_tag" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(3240) ["filter"]=> string(3) "raw" } [1]=> object(WP_Term)#5275 (10) { ["term_id"]=> int(285) ["name"]=> string(15) "Weber Shandwick" ["slug"]=> string(15) "weber-shandwick" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(285) ["taxonomy"]=> string(8) "post_tag" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(17) ["filter"]=> string(3) "raw" } }