Piráty iniciovaný bod čtvrteční schůze poslaneckého volebního výboru, týkající se sporu o reportáž Janka Kroupy o Agrofertu, oproti úterní schůzi příslušné senátní komise nové argumenty nepřinesl. Nad rámec známého řekl generální ředitel René Zavoral jen, že ve veřejnoprávním rádiu zruší část tabulkových míst a že kromě předžalobní výzvy od Agrofertu registruje rozhlas i další, rovněž na Kroupovu reportáž, a to z roku 2015. Reportér Kroupa se schůze neúčastnil.

Omnicom Media Group 100% vlastníkem svých českých zastoupení

Agentury OMD, PHD and Attention! Media jsou nyní plně vlastněné a kontrolované skupinou OMG.

Komunikační společnost Omnicom Media Group (OMG) dokončila akvizici zbývajících podílů ve svých českých mediálních agenturách a stala se jejich jediným vlastníkem. České pobočky Omnicom Media Group, OMD, PHD and Attention! Media jsou tak nyní plně vlastněné a kontrolované OMG.

Omnicom Media Group je divize mediálních služeb společnosti Omnicom Group Inc., jedné z největších mezinárodních firem v oblasti reklamy, marketingu a korporátní komunikace, která poskytuje služby více než 5 tisícům klientům ve 100 zemích světa.

Součástí Omnicom Media Group jsou právě fullservisové mediální sítě OMD a PHD, a řada dalších firem zaměřených na specifické oblasti mediální komunikace.