A je to tady! ČTK zveřejnila hromadné foto ze své říjnové oslavy z pražského Žofína, kde slavila svých 100 let. Najít na snímku šéfredaktora Médiáře není těžké. Najdete se taky?

Online Gumotexu ve třech zemích zajistí Proficio

Brněnská agentura Proficio zvítězila ve výběrovém řízení na online aktivity výrobce gumárenských produktů a technických pěn Gumotex. Agentura firmě zajistí kompletní online servis – zastřeší SEO, kampaně PPC, správu ve vyhledávačích zboží a sociální sítě, a to v Česku, Francii a v Německu. “Největší část naší práce připadne na výkonnostní a display kampaně. Pod drobnohled si vezmeme také web z hlediska UX a SEO, kde počítáme s dlouhodobější strategií,” upřesnil ředitel agentury Petr Halík, který bude v projektu působit jako odborný supervizor.

Gumotex není jediným novým klientem agentury, čerstvě přibyl prodejce elektroniky Comfor, výrobce surfových prken Jetsurf, kterému zajistí propagaci v USA, a turistický portál GoToBrno. Mezi další klienty Proficia patří Ytong, Velux, HT dveře, Student Agency, Pneuboss, Uni Hobby nebo SportObchod.