V únoru vydáme desetiročenku, tištěný speciál Médiáře. Bude chtít svůj výtisk? Napište si o něj.

Online obchodní rozvoj Home Creditu řídí Jíra

Internetové projekty české pobočky úvěrové firmy Home Credit povede Jaroslav Jíra.

Jaroslav Jíra

Jaroslav Jíra

Manažerský tým českého zastoupení úvěrové společnosti Home Credit rozšiřuje Jaroslav Jíra, který povede novou divizi online obchodního rozvoje. Coby ředitel divize bude zodpovídat za začlenění současných inovačních online projektů do struktury společnosti a za rozvoj dalších projektů nejen z oblasti spotřebitelského financování.

Jíra strávil poslední tři roky v konzultační společnosti Kogi, kterou spoluvlastní s Filipem Černým (Jíra má 51 %, Černý 49 %), a realizoval v ní několik strategických projektů pro firmy v oblasti bankovnictví, pojišťovnictví a energetiky. Před založením této firmy byl několik let ředitelem pobočkové sítě České pojišťovny, dále projektovým manažerem HVB Bank Czech Republic a obchodním ředitelem výzkumné agentury GfK Czech.

Nová divize online business development bude zastřešovat veškeré online projekty českého Home Creditu, které doposud vystupují samostatně. Jako první převezme Jíra e-shop Kupnajisto, který bude po začlenění do Home Creditu dále rozvíjet. Postupně přejdou do praxe další online projekty, které se zaměří například na sběr kontaktů, nové způsoby financování či poskytování nových služeb souvisejících s nakupováním na internetu. „Online svět zaujímá stále rostoucí podíl v obchodu a já jsem rád, že můžu stát u zrodu nové etapy Home Creditu a rozvíjet potenciál jeho stávajících i nových online projektů,“ tvrdí Jíra.