Proč děláme web, denní newsletter, týdenní Katovnu a nově též měsíční souhrny? Poslechněte si.

Online seriál Pizza Boy uvede Stream celý naráz

Všech 12 epizod příběhu o poslíčkovi s pizzou má premiéru v úterý 20. ledna.

Vladimír Škultéty

Vladimír Škultéty v seriálu Pizza Boy

Nejnavštěvovanější český web Seznam.cz chystá na své internetové televizi Stream.cz nový seriál z vlastní produkce Pizza Boy. Jde o cyklus 12 několikaminutových dílů s příběhem o rozvozci pizzy, o černou komedii ve netradičním výtvarném provedení (černobílý obraz se zvýrazněnými červenými prvky), v níž hlavní roli má Vladimír Škultéty a další třeba Leoš Noha, David Matásek či Emma Smetana.

David Matásek a Vladimír Škultéty v seriálu Pizza Boy

David Matásek a Vladimír Škultéty v seriálu Pizza Boy


Tvář Televizních novin Novy Emma Smetana v seriálu Pizza Boy

Tvář Televizních novin Novy Emma Smetana v seriálu Pizza Boy

Autorem a režisérem nového internetového seriálu je absolvent scenáristiky na pražské FAMU Adam Hobzik. Námět Pizza Boye vznikl předloni jako součást Hobzikovy teoretické práce na téma webových seriálů. „To bylo v létě 2013, kdy jediným podobným českým počinem byla sedm let stará Gynekologie,“ prohlásil autor.

Internetový Stream upustil od tradičního nasazování premiérových dílů seriálů především v televizi, totiž postupně, pravidelně v určené dny. Všech tucet dílů uvede najednou, v úterý 20. ledna. Premiéru Pizza Boye přitom přirovnává k populárnímu počinu americké internetové videopůjčovny Netflix a jejího uvedení seriálu House of Cards s Kevinem Spaceym.