Online televize Kuki nabízí novou aplikaci pro iOS a Apple TV

Kuki nabízí přes 33.000 pořadů od různých světových produkcí

Kuki nabízí přes 33.000 pořadů od různých světových produkcí

Česká technologická společnost Cleverlance vyvinula aplikaci pro poskytovatele internetu a chytré televize Smart Comp.Planet A. Tyto společnosti stojí za operátory Netbox, A1M a Kuki. Aplikace IPTV Kuki přináší internetovou televizi na platformy Apple TV a v nové verzi i na iOS.

Hlavním cílem aplikace je jednoduché zpřístupnění různorodého televizního obsahu. Uživatelé si nyní mohou vyhledat svůj oblíbený pořad, který už běžel v televizi, a podívat se na něj. Kromě toho Kuki nabízí i přístup k dalšímu televiznímu obsahu, jako jsou seriály či filmy. Nechybí možnost spustit pořad z místa, kde uživatel s jeho sledováním dřív přestal.

„Aplikace pro iPhone a Apple TV jsme napsali tak, že 85 % zdrojového kódu je totožných pro obě dvě a jen zbylých 15 % pro každou aplikaci zvlášť. V případě, že bychom chtěli aplikaci vytvořit pro macOS, bylo by nutné dopsat pouze další rozhraní pro tuto platformu a zapojit ho do hotového jádra aplikace,” vysvětluje Milan Mitošinka, head of mobile products & solutions Cleverlance.

Kuki divákům nabízí přes 33.000 filmů, seriálů a pořadů, které mohou nově vyhledávat také podle herců nebo diváckého hodnocení. Aplikace se také průběžně přizpůsobuje preferencím uživatele, aby mu doporučila nejvhodnější obsah.