Operativu Adexpresu po Galgonkovi řídí Auerová

Lenka Auerová

Lenka Auerová

Dosavadní ředitelka klientského servisu agentury Adexpres Lenka Auerová se posouvá do nové role operations director. Na starosti bude mít procesní stránku fungování celé agentury, která patří do sítě Dentsu Aegis. Operativní řízení přebere po řediteli Adexpresu Janu Galgonkovi a dosavadní vedení klientského servisu postupně předá svému nástupci, který má vzejít z výběrového řízení v prvním kvartálu nového roku.

Nová provozní ředitelka Auerová se po studiích mediální a marketingové komunikace na Slovensku přestěhovala do Prahy, kde nastoupila do mediální agentury OMD a odstartovala tak svou kariéru v digitálních médiích. V roce 2012 vedly její kroky do Adexpresu, ve které začala rozvíjet oddělení klientského servisu.

„Lenka patří k nejužšímu vedení Adexpresu prakticky od svého nástupu k nám v roce 2012. Její posun do nové role, na kterou se teď bude moci plnohodnotně soustředit, je logickým krokem vpřed,“ podotkl Jan Galgonek. Ten se teď hodlá intenzivněji věnovat hledání nových obchodních příležitostí, řízení ostatních agentur z původní skupiny Adexpres, dlouhodobé strategii a rozvoji portfolia služeb.

Sdílejte