Optika Grand Optical je novým klientem DDB

Agentura se postará o kreativní nadlinkovou komunikaci, o sociální sítě i kampaň s BESIP.

DDB získalo jako klienta Grand Optical

DDB získalo jako klienta Grand Optical

Kreativní agentura DDB vyhrála výběrové řízení a získala nového klienta Grand Optical, lídra českého trhu v péči o zrak, který tak doplní široké portfolio agentury. DDB se od jarní sezóny bude starat o kreativní nadlinkovou komunikaci a později také o sociální sítě. Kromě standardních aktivit na podporu obchodu a značky agentura bude realizovat také kampaň s BESIP zaměřenou na důležitost korekce vad zraku u řidičů.

„Primárně chceme posilovat vnímání Grand Optical jako partnera pro komplexní péči o zrak, což zahrnuje měření, poradenství a nákup brýlí. Průběžně budeme s agenturou realizovat i menší taktické kampaně k dalším tématům,“ přibližuje Anna Davídková, ředitelka marketingu Grand Optical. „Od DDB si slibujeme nápady, tvořivost a efektivitu,“ dodává.

„Společně s klientem chceme značku přiblížit cílové skupině a přispět tak ke vnímání značky jako partnera péče o oči, a zároveň připomenout zákazníkům, jak je důležité, aby se o svůj zrak starali,“ říká Mikey Tucker, kreativní ředitel DDB.