V únoru vydáme desetiročenku, tištěný speciál Médiáře. Bude chtít svůj výtisk? Napište si o něj.

Ordinace dál drtí VIP Prostřeno!, Šmucler a spol. neuspěli ani proti Bakalářům

Ani comeback Romana Šmuclera, před časem proslulého moderátora Tabu či později soutěžních show na Nově, na televizní obrazovky se příliš nevyvedl, podobně jako málo sledovaná kulinářská show Barrandova Recept na bohatství, v němž je porotkyní jeho žena Libuše Šmuclerová.

VIP Prostřeno! na Primě, jehož tváří byl právě doktor Šmucler a herečka a producentka Dana Homolová, ve čtvrtek po 20. hodině přilákalo jen 554 tisíc diváků starších patnácti let (podíl na sledovanosti 13,9 %), zatímco souběžně vysílaná Ordinace v růžové zahradě na Nově 1,75 milionu lidí (podíl 43,7 %) a Nejlepší Bakaláři na ČT1 555 tisíc (podíl 14 %).

Ve VIP Prostřeno! se včera kromě Šmuclera objevila také další kdysi slavná tvář Novy: Zbyněk Merunka. Foto: TV Prima

Ve VIP Prostřeno! se včera kromě Šmuclera objevila také další kdysi slavná tvář Novy: Zbyněk Merunka. Foto: TV Prima

Ukazuje to měření sledovanosti ATO-Mediaresearch.

VIP Prostřeno! tak oproti úterý ztratilo dalších padesát tisíc diváků. O šedesát tisíc míň měl na Primě Obchoďák (558 tisíc, 18,9 %), který od tři čtvrtě na deset šel zároveň s Kriminálkou Miami na Nově (742 tisíc, 25 %). Třetí díl cyklu půlhodinových tajemných příběhů podle Švandrlíka Okno do hřbitova získalo na ČT1 přízeň 350 tisíc diváků (podíl 8,8 %).

Z menších kanálů promluvila do večerních čísel výrazněji jen ČT4, zápasem fotbalové Evropské ligy Olympique Lyon - AC Sparta Praha, který od tři čtvrtě na devět do půl dvanácté zaujal 281 tisíc diváků při podílu na sledovanosti 9,5 %.