Už dnes večer v Biu Oko: osmá přehlídka nových mobilních aplikací AppParade

Díky partnerům opět odměníme soutěžící vývojáře i hlasující diváky.

Přehlídku mobilních aplikací AppParade hostí Bio Oko na Praze 7. Foto: Tomáš Pánek

Přehlídku mobilních aplikací AppParade hostí Bio Oko na Praze 7. Foto: Tomáš Pánek

Přehlídka „domácí tvorby“ v oblasti aplikací pro mobilní telefony a tablety je zase tady. Letošní třetí, celkově už osmá AppParade proběhne dnes, v pondělí 17. září 2012 v Bio Oko v Praze 7, od 20.30. Už v 18.45 se otevře Seznam.cz Test Zone, kde si bude moci vyzkoušet aplikace a mobilní weby na třiceti druzích telefonů či tabletů.

Partnery přehlídky jsou Seznam.cz, IBM a Vodafone. Divácké hlasování má technicky na starosti Crazy Tomato.

A věrné soutěžící si dovolujeme oblažit zvěstí, že k dispozici bude skvělé přepínátko prezentací případné značky Genius, o které jste si tolik psali!

Partneři přehlídky AppParade

AppParade

Coby pořadatelé přehlídku koncipujeme jako setkání předních představitelů nového byznysu v Česku, sestávající z prezentací konkrétních děl.

Přihlášení vývojáři se představí se svými novými aplikacemi. Každý bude mít na popis jedné své vybrané aplikace maximálně 3 minuty.

Hlasováním publikum rozhodne, kterou aplikaci považuje za nejlepší. Jak už se stalo dobrým zvykem, obdarovaný bude vítěz i jeden z hlasujících diváků. A to díky našim partnerům.

CO VÍTĚZŮM NABÍDNOU NAŠI PARTNEŘI

Hlavním partnerem je lídr českého internetu, společnost Seznam.cz. Jeho zástupci vyberou ze soutěžících aplikací tu, která bude pro uživatele Seznamu nejužitečnější. Vítěz trofeje Aplikace pro masy získá mohutnou marketingovou podporou v online službách Seznamu.

Dále jsme vyhlásili celoroční soutěž Co Seznam nezná. Zamyslete se, co vám na mobilních aplikacích, které Seznam.cz uvedl, chybí. Navrhněte základní prototyp změny, přijďte s produktovým záměrem a nejlepší nápad do aplikací Seznamu společně doplníme. Vývojáři mobilních aplikací Seznamu jsou během roku k dispozici ke konzultacím. Chcete-li soutěžit v této kategorii, vyberte v přihlášce v kolonce „Typ aplikace“ volbu „Co Seznam nezná“.

A novinkou bude Seznam.cz Test Zone. Právě v pondělí 17. září od 18.45 do začátku AppParade si budete moci v prostorách kavárny Bia Oko zdarma na mnoha zařízeních různých operačních systémů a verzí vyzkoušet, jak vypadají vaše mobilní aplikace či weby.

SEZNAM.CZ TEST ZONE

Počet zařízení budeme mít k dispozici cca 30. Zastoupeny budou telefony i tablety s Androidem od verze 2.1 do 4.1 v různých rozlišeních, iPody, iPhony a iPady ve více variantách, Windows Phone 7, Symbian Anna, Belle, S60 5th, S60 3rd, Samsung Bada či Blackberry.

Mezi partnery je také společnost IBM, společně s ní vyhlašujeme vedle „základní“ soutěže i klání Firemní aplikace roku 2012. Na každé letošní AppParade (budou čtyři, vždy jedna za čtvrt roku) vybereme nejvýš 5 aplikací k prezentaci, z každé takové skupiny na každé přehlídce zvolíme jednu vítěznou. Čtyři vítězové pak budou na konci roku bojovat o celkové prvenství. Vítěz získá možnost vstupu na zahraniční konference. Chcete-li soutěžit v této kategorii, vyberte v přihlášce v kolonce „Typ aplikace“ volbu „Firemní“.

Partnerem je též mobilní operátor Vodafone. Ten vybrané aplikaci opět udělí Divokou kartu Vodafonu, čímž si aplikace vyslouží komunikační podporu této telekomunikační společnosti. Kolegové z časopisu Vodafonu Čili Chilli jsou připraveni štědře finančně podpořit nejnápaditější aplikaci, samozřejmě podle svých měřítek.

Allegro Group

Speciální vystoupení bude mít na nadcházející přehlídce Allegro Group, provozovatel portálu Aukro.cz, Heureka.cz a dalších. Představí svou Allegro App Pool, nabídku pro přítomné vývojáře. Více se dozvíte na místě z úst a prezentace Jakuba Havrlanta, generálního ředitele Allegra.

JAK SE ZÚČASTNIT

  • Přihlášky pro vývojáře byly uzavřeny v půlnoci 16. září.
  • Jako divák: vyplňte formulář níže.

Sledujete AppParade na Facebooku.

Můžete se také podívat, jak vypadalo předchozích sedm přehlídek.

DOSAVADNÍ SOUTĚŽNÍ PŘEHLÍDKY MOBILNÍCH APLIKACÍ APPPARADE
1 6. 12. 2010 Hub Praha výsledky fotografie videozáznamy
2 10. 2. 2011 Hub Praha výsledky fotografie videozáznamy
3 10. 5. 2011 Hub Praha výsledky fotografie videozáznamy
4 3. 10. 2011 Bio Oko Praha výsledky fotografie videozáznamy
5 5. 12. 2011 Bio Oko Praha výsledky fotografie videozáznamy
6 27. 2. 2012 Bio Oko Praha výsledky fotografie videozáznamy
7 28. 5. 2012 Bio Oko Praha výsledky fotografie videozáznamy

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/www/mediar.cz/www/mediar.cz/wp-content/themes/mediar/pages/article-detail.php on line 136