Po roce přestává vycházet zpravodajský web Liberecké zprávy, z finančních důvodů. „Mimořádně vysoký a stále stoupající zájem uživatelů se nám bohužel vlastní vinou nedaří inzertně přetavit do odpovídajících tržeb,“ informovali vydavatelé Jan Stránský a Tomáš Tesař. Začínali v lednu 2019.

Otevřela čtvrtá brněnská prodejna Žabky, nachází se v Josefské

Prodejnu vede Gabriela Kowalcziková

Prodejnu vede Gabriela Kowalcziková

V centru Brna dnes otevřela nová Žabka, čtvrtá prodejna této sítě v brněnské metropoli. Obchod sídlí v ulici Josefská 427/16, disponuje prodejní plochou 80 metrů čtverečních a nabízí čerstvé pečivo, kávu, trvanlivé potraviny i losy, dobíjení telefonní kreditu, možnost úhrady složenek a vyzvednutí zásilek. Otevřeno je standardně od 6 do 23 hodin.

„Vedení této prodejny jsme svěřili paní Gabriele Kowalczikové, která aktuálně řídí v Brně už dvě prodejny,“ říká Radim Lunda, generální manažer sítě Žabka. První Žabka v Brně otevřela loni v listopadu v Křenové ulici, druhá letos v březnu v ulici Milady Horákové, třetí v srpnu v ulici Medlánecké. A brzy mají v Brně přibýt další.

Obchodní síť Žabka, spadající pod britský řetězec Tesco, nyní v Česku zahrnuje 107 prodejen, provozovaných jako franšízy.