Po roce přestává vycházet zpravodajský web Liberecké zprávy, z finančních důvodů. „Mimořádně vysoký a stále stoupající zájem uživatelů se nám bohužel vlastní vinou nedaří inzertně přetavit do odpovídajících tržeb,“ informovali vydavatelé Jan Stránský a Tomáš Tesař. Začínali v lednu 2019.

Outbreak v tendru znovu obhájil Hello Bank

Tereza Stará

Práce pro klienta Hello Bank za Outbreak už dva roky řídí Tereza Stará

Kreativní agentura Outbreak ve výběrovém řízení obhájila pozici výhradního dodavatele značkových komunikací Hello Bank. Hello Bank patří do portfolia jedné z největších evropských finančních skupin BNP Paribas. Pro BNP Paribas pracuje Outbreak jako strategická a kreativní agentura už od roku 2014. Tehdy zvítězil ve výběrovém řízení pro značku Cetelem.

Outbreak stál i za launchem značky Hello Bank před dvěma lety. “Outbreak znovu přesvědčil,“ řekla k výsledku tendru Gabriela Pithartová, brand & customer experience director Hello Bank.

Přípravu nového komunikačního konceptu reflektujícího vývoj positioningu značky povedou kreativní ředitel Martin Pasecký a Tereza Stará, která práce pro klienta řídí přes dva roky.