Pábení přijalo pět lidí a otvírá pobočku v Praze

Brněnská copywriterská firma Romana Hřebeckého rozšiřuje své řady i kanceláře.

Tým Pábení, zleva Lukáš Duchoň (Brno), Olga Karpecká (Praha), Maru Kortanová (Brno), Kyle Kristoftsen (Brno), Michaela Nováková (Praha), Lenka Kupková (Brno), Marek Mencl (Praha), Roman Hřebecký (Brno), Jan Škvára (Praha) a Nela Wurmová (Brno).

Tým Pábení, zleva Lukáš Duchoň (Brno), Olga Karpecká (Praha), Maru Kortanová (Brno), Kyle Kristoftsen (Brno), Michaela Nováková (Praha), Lenka Kupková (Brno), Marek Mencl (Praha), Roman Hřebecký (Brno), Jan Škvára (Praha) a Nela Wurmová (Brno)

Do brněnské copywriterské firmy Pábení Romana Hřebeckého nastoupili coby noví reklamní textaři Lukáš Duchoň, Kyle Kristofsten a Olga Karpecká. Tým dále doplnili vizuální designér Jan Škvára a UX designérka Michaela Nováková. Firma současně založila svou pražskou pobočku, která sídlí v Kladské ulici v Praze. Pražský tým povede Marek Mencl a budou v něm působit právě Karpecká, Škvára a Nováková.

„Jak Pábení rostlo, rozšířil se okruh jeho spolupracovníků nejen o lidi z Brna, ale i z Prahy. Pábení tak mělo v metropoli už dlouho něco jako svou mikropobočku, a protože nás teď přibylo, vytvořili jsme pro ni vlastní prostor,“ vysvětlila Médiáři Karpecká. 

Firma Pábení oznámila svůj vznik letos v únoru a v současnosti pracuje na projektech společností Kentico Software, Heuréka a Štrbské Pleso. „Copywriting od počátku vnímáme jako ucelený soubor aktivit. Nejde jen o samotné psaní, ale i o výzkum a design. Proto rozšiřujeme tým o specialisty,“ tvrdí Hřebecký.