Po roce přestává vycházet zpravodajský web Liberecké zprávy, z finančních důvodů. „Mimořádně vysoký a stále stoupající zájem uživatelů se nám bohužel vlastní vinou nedaří inzertně přetavit do odpovídajících tržeb,“ informovali vydavatelé Jan Stránský a Tomáš Tesař. Začínali v lednu 2019.

Padesátimilionový tendr České pošty vyhrála Knowlimits

V tendru uspěla agentura Jana Vidíma, Rudolfa Mihle a Martina Kurzweila.

Česká pošta. Foto: Profimedia.cz

Česká pošta. Foto: Profimedia.cz

Česká pošta konečně rozhodla o vítězi výběrového řízení na plánování a nákup reklamy. Padesátimilionový rozpočet vyhrála mediální agentura Knowlimits. Informace o tom vyšla dnes v registru veřejných zakázek. Česká pošta vybírala celkem ze tří nabídek.

Předmětem veřejné zakázky je dvouleté zajištění plánování a nákupu mediálního prostoru pro reklamu a reklamní kampaně České pošty a služeb souvisejících s touto činností. Česká pošta vypsala tuto zakázku letos na jaře už potřetí během dvou let. V předchozím tendru neobdržela žádnou nabídku.

Agenturu Knowlimits spoluzaložili Jan Vidím (syn bývalého poslance ODS téhož jména), grafik Rudolf Mihle mladší a Martin Kurzweil, kteří její vznik plánovali údajně už na střední škole. Jejich komunikační skupina působí v současnosti v regionu střední a východní Evropy, zahrnující Česko, Slovensko, Polsko a Maďarsko.