V únoru vydáme desetiročenku, tištěný speciál Médiáře. Bude chtít svůj výtisk? Napište si o něj.

Pařížská přivítá butik BCBG Max Azria

Ukázka šatů z nové kolekce BCBG Max Azria

Ukázka šatů z nové kolekce BCBG Max Azria

Na pražské Pařížské ulici se nově otevře luxusní americká značka BCBG Max Azria sídlící v Los Angeles, a přidá se tak po bok dalším značkám jako Cremieux, COS nebo Max&Co, které letos vstoupily na český trh. Pražský butik značky bude otevřen v polovině října na adrese Pařížská 24. Kolekce značky BCBG Max Azria zahrnují večerní a koktejlové šaty, sportovní oblečení, kabelky, malé kožené zboží a obuv, klobouky nebo plavky. Prodejní síť americké značky má po celém světě 570 butiků, premiéru toho pražského odstartuje kolekce Runaway. O PR aktivity se butiku postará agentura BB Media Consulting, která tento týden převzala komunikaci i za italskou obuvnickou firmu Gino Rossi.

Ukázka šatů z nové kolekce BCBG Max Azria

Ukázka šatů z nové kolekce BCBG Max Azria

Pařížská ulice dostala svojí novou podobu v rámci asanace Prahy. Od té doby se z ní postupně stala jedna z nejdražších nákupních ulic světa. BCBG tedy zřejmě zapadne.
Martin Boček

Proč ne, ta prodejna tam určitě patří. A jistě si své zákazníky najde – lidí, co potřebují status symboly tohoto typu, je po světě pořád dost, i když to někteří z nás sledují s lehkým úsměvem.
Tomáš Krásný (Blue Strategy)