Patricie Šedivá se vrací do T-Mobilu jako šéfka komunikace

Šedivá je po pěti letech zpět tam, kde předtím dělala 20 let. Mezitím vystřídala tři působiště.

Patricie Šedivá

Patricie Šedivá

V březnu 2017 odešla po 20 letech z T-Mobilu a stala se mluvčí Alzy, od května 2020 byla šéfkou externí komunikace Coca-Coly, od září 2021 řídila komunikaci investiční skupiny Pale Fire Capital a teď se vrací zpátky do T-Mobilu. Patricie Šedivá se stává novou šéfku externí komunikace tohoto mobilního operátora. Zodpovídá tak za externí a krizovou komunikaci, témata CSR a udržitelnosti a přípravu komplexních komunikačních strategií. V útvaru vnějších vztahů operátora dělala v letech 2001 až 2017.

Ve své nové roli má Šedivá úzce spolupracovat s ředitelem pro vnější vztahy a udržitelnost Martinem Orgoníkem. „Máme velkou radost, že se nám Patricii podařilo přesvědčit k návratu,“ uvedl. Společně se zaměří na posílení komunikace témat spojených se strategií ESG a zdůraznění pozice společnosti jako digitálního lídra. „Společně s celým týmem naskočíme na vlnu agilní komunikace, která bude stavět na hlubokých znalostech telco problematiky, schopnosti okamžitě reagovat na aktuální dění a také dobrých vztazích všech zúčastněných stran,“ prohlásila Šedivá.

Ta má dál úzce spolupracovat též s agenturami FYI Prague a Katz83, které se od loňského července společně podílejí na mediální komunikaci T-Mobilu. Do Katz83 přešla Zuzana Svobodová, která pozici manažerky externí komunikace a mluvčí v T-Mobilu od loňského dubna zastávala.

Šedivá je místopředsedkyní výkonného výboru profesního sdružení PR klub a dvakrát získala ocenění Mluvčí roku.