Schober z Pramu v čele Worldcom PR Group

Patrik Schober z Pram Consulting zvolen předsedou představenstva světové sítě PR agentur.

Patrik Schober na dubnovém PR Brunchi Pramu a Médiáře. Foto: Jakub Hrab

Patrik Schober na dubnovém PR Brunchi Pramu a Médiáře. Foto: Jakub Hrab

Největší síť nezávislých PR agentur Worldcom Public Relations Group zvolila předsedou globálního představenstva pro období 2017 až 2018 Patrika Schobera, managing partnera české agentury Pram Consulting. Stalo se tak na výroční valné hromadě v Hong Kongu. Schober je prvním předsedou skupiny Worldcom ze střední a východní Evropy.

Že získal zmíněnou funkci, Schober přičítá své dlouholeté práci v rámci struktur sítě Worldcom. „Během předsednictví se zaměřím na aktivity spojené s posilováním brandu sítě Worldcom, na prosazování etického chování v oblasti PR na všech trzích, na podporování vzdělávacích aktivit a na aktivity zaměřené na dodávání zpětné hodnoty partnerským agenturám,“ vymezil si.

Hlavní vizí Worldcom PR Group je silné finanční řízení, v tom chce pokračovat. Zahrnuje to dohodu mezi regiony obou Amerik a EMEA (Evropa, Střední východ, Afrika), která přerozděluje peníze z regionů na lepší financování globálních projektů.

Worldcom PR Group, vzniklá v roce 1988, dnes sdružuje celkem 110 agentur, jež zaměstnávají dohromady na 2.000 zaměstnanců v 95 městech na šesti kontinentech. Partneři společnosti Worldcom zaznamenali v minulém roce souhrnné tržby ve výši 288 milionů dolarů (přes 7 miliard Kč), celkem od 3.034 klientů.

Pram Consulting hledá lidi na pozice