Pracujete jako ekonomický redaktor či redaktorka a chcete s námi budovat něco nového? Napište.

Pavel Turner ze Sony Music nastupuje do Primy jako šéf zábavní tvorby

Televize Prima od ledna změnila organizační strukturu, oddělení vlastní tvorby a rozvoje nových formátů rozdělila na tým dramatické tvorby a tým zábavní tvorby. Povedou je šéfproducenti Šárka Baborovská a Pavel Turner.

První z nich se bude zabývat zejména seriálovou tvorbou, druhý bude zaměřený na pořady typu reality show a zábavné pořady.

Pavel Turner pracuje v zábavním průmyslu víc než deset let. Je absolventem Ježkovy konzervatoře a práv v Plzni. V roce 1996 začal pracovat pro Bonton a postupně prošel různými manažerskými pozicemi v hudebních vydavatelstvích Universal Music a Sony Music. Pro Sony Music vedl poslední tři roky koncertní agenturu Silver Sound Management.

Kromě vlastní tvorby zaznamená změnu i oddělení marketingu Primy. Nově vzniká pozice šéfa PR oddělení, kterou zaujme Marek Winkler.

Ten do mediálního světa vstoupil jako tiskový mluvčí první řady reality show VyVolení, pak dělal pro Primu externího dramaturga a redaktora, do PR se vrátil jako tiskový mluvčí teleshoppingové Top TV. Pak dělal dva roky na ministerstvu vnitra zástupce ředitele odboru tisku a PR.