V únoru vydáme desetiročenku, tištěný speciál Médiáře. Bude chtít svůj výtisk? Napište si o něj.

Pavel Zuna bude sportovat s prezidentskými kandidáty, rozhovory zpropaguje Seznam i Novinky.cz

Série interview Závod o hrad odstartuje na Stream.cz 29. října.

Pavel Zuna. Foto: Sandra Kisić

Pavel Zuna. Foto: Sandra Kisić

Někdejší dlouholetá tvář Televizních novin na Nově a později šéfredaktor zpravodajství Primy Pavel Zuna je tvůrcem i tváří jedné z nových sérií pořadů internetové televize Stream.cz, kterou provozuje přední internetový portál Seznam.cz. Stream bude od pondělí 29. října uvádět Závod o hrad, cyklus rozhovorů s prezidentskými kandidáty.

S těmi, kdo souhlasili, Zuna rozmlouvá při sportu, který si sami kandidáti vybrali. „Věděli jsme, že s kandidáty budou točit i ostatní televize. Chtěli jsme to formálně odlišit. A přišel nám na mysl sport,“ podotkl Pavel Zuna na dnešní tiskové konferenci Seznamu k podzimním pořadům Streamu.

Každý díl bude mít maximálně desetiminutovou stopáž. Zuna s každým kandidátem strávil den a absolvuje s ním jeho sportovní disciplínu a následně rozhovor. Zájemci uvidí sportovní a názorové vystoupení Jany Bobošíkové, Miloše Zemana, Karla Schwarzenberga, Jiřího Dienstbiera, Přemysla Sobotky, Vladimíra Dlouhého či Vojtěcha Dyka, v jednání je také Jan Fischer.

Pořad bude mít mohutnou podporu. Upoutávky na něj se objeví na homepage Seznamu, nejnavštěvovanější tuzemské internetové stránce, a také ve zpravodajství Novinky.cz, které Seznam provozuje s vydavatelem deníku Právo.

Rozhovory s prezidentskými kandidáty se stávají tématem i dalších televizních pořadů. Do své páteční talk show na Primě je od 14. září zařazuje Jan Kraus, chystaná televize Pětka hodlá od úterý 16. října uvádět hodinové rozhovory Volejte prezidenta, moderované Petrem Skočdopole, bývalým šéfredaktorem časopisu Instinkt, nyní redaktorem Motejlek.com.

Pavel Zuna s Janou Bobošíkovou

Pavel Zuna s Janou Bobošíkovou

Pavel Zuna se Zuzanou Roithovou

Pavel Zuna se Zuzanou Roithovou

Přemysl Sobotka v pořadu Pavla Zuny

Přemysl Sobotka v pořadu Pavla Zuny

Miloš Zeman v pořadu Pavla Zuny

Miloš Zeman v pořadu Pavla Zuny