V únoru vydáme desetiročenku, tištěný speciál Médiáře. Bude chtít svůj výtisk? Napište si o něj.

Pavol Habera a Ewa Farna porotci šesté řady SuperStar

Farna ja v porotě nováčkem, Habera bude porotcem už potřetí.

Pavol Habera se v porotě staví tvrdým soudcem. Foto: archiv Pavola Habery

Pavol Habera se v porotě staví tvrdým soudcem. Foto: archiv Pavola Habery

Zatím dva porotce už šesté řady talentové show SuperStar oznámila televize Nova. Jsou jimi zpěváci Pavol Habera a Ewa Farna. „On je pro mě Simon Cowell Česko-Slovenska a SuperStar by bez něj nebyla SuperStar,“ prohlásil k Haberovi kreativní producent a režisér projektu Pepe Majeský. Brit Cowell je známý jako tvrdý porotce anglojazyčné verze show.

V prosinci dobíhají castingy v Bratislavě a v Praze, další řada SuperStar poběží v roce 2013 opět po dvou letech zároveň na české Nově a slovenské Markíze téhož majitele - mediální skupiny CME. První tři ročníky soutěže SuperStar podle zahraniční licence od Fremantle Media tu byly výhradně české (2004, 2005, 2006), následovaly československé (2009, 2011).

Farna ja v porotě nováčkem, Habera bude porotcem už potřetí. V roce 2011 s ním rozhodovali Rytmus, Gabriela Osvaldová a Helena Zeťová, v roce 2009 Dara Rolins, Marta Jandová a Ondřej Hejma. Moderátor soutěže zatím není znám, bulvár spekuluje, že Leoše Mareše vystřídá Tereza Pergnerová, ta to přitom popírá.