Piráty iniciovaný bod čtvrteční schůze poslaneckého volebního výboru, týkající se sporu o reportáž Janka Kroupy o Agrofertu, oproti úterní schůzi příslušné senátní komise nové argumenty nepřinesl. Nad rámec známého řekl generální ředitel René Zavoral jen, že ve veřejnoprávním rádiu zruší část tabulkových míst a že kromě předžalobní výzvy od Agrofertu registruje rozhlas i další, rovněž na Kroupovu reportáž, a to z roku 2015. Reportér Kroupa se schůze neúčastnil.

Peoplemetry: ČT1 válcuje SuperStar Novy Donutilem i Šípem

Deset nejsledovanějších pořadů 13. týdne 2011

Top 10 nejsledovanějších pořadů 13. týdne 2011

První veřejnoprávní program drží prošedivělé mužské hvězdy.

I minulý týden patřily k nejsledovanějším pořadům nedělní repríza několik let starých televizních povídek s Miroslavem Donutilem, Karlem Šípem uváděná páteční talk show Všechnopárty a tentokrát i Šípem moderované soboty předávání cen ankety TýTý.

Kromě dua bardů to jsou ještě solidně napsané i natočené Četnické humoresky, dílo brněnského studia ČT, které dokáží s přehledem porazit i letošní ročník živé show SuperStar, kterou se Nova snaží oslovit spíš mladší.

Nově mnohem lépe přitom „fungují“ několik let běžící série – podvečerní Ulice a růžová Ordinace. Vyplatilo se také konečně vytáhnout ze šuplíku natočené premiérové díly Kriminálky Anděl.

Zájem zůstává o sitcom Comeback, a to Nova začne vysílat další premiérové díly teprve včera. Půjde ovšem o poslední sérii. Nova se navíc rozhodla k nelogickému uvádění premiérového a vzápětí reprízového dílu.