V Cannes se rozdávali Lvi v kategorii Film Craft, ale na české práce se nedostalo. VMLY&R neproměnila ani jednu ze tří svých nominací. Zůstává ale jedinou českou agenturou, která své práce dostala na shortlist a další šanci má v kategorii PR. Grand Prix z kategorie Film Craft mají agentury Final Cut a Droga5 za kampaň pro noviny The New York Times. V soutěži Young Lions bohužel české týmy nedosáhly na první tři pozice v kategoriích Print ani Marketers.

Pet Center přebírá prodejny Lucky Pet

Lucky Pet

Lucky Pet

Síť prodejen s chovatelskými potřebami Pet Center CZ přebírá prodejny Lucky Pet společnosti Juko Petfood v Brně, Hodoníně, Kroměříži, Holešově, Zlíně, Přerově, Frýdku Místku a v Opavě. Juko Petfood dosud vlastnili Romana Maršalová a Erik Újezdský. Hodnotu transakce firma nezveřejnila.

„V říjnu a listopadu otevíráme řadu nových prodejen na Slovensku a několik v Česku. S převzetím prodejen Lucky Pet překračujeme hranici 150 prodejen,“ tvrdí ředitel Pet Center CZ Dalimil Čech.

Pet Center v současnosti provozuje 109 prodejen v Česku a 34 na Slovensku (včetně těch, které jsou na Slovensku otevírány právě v tomto měsíci). Akvizice Lucky Pet rozšíří celkový počet prodejen na 151. Nově tak, díky převzetí Lucky Pet, bude možné Pet Center najít v Kroměříži a Holešově.

Převzetí všech prodejen má být dokončeno do konce listopadu. Pet Center je bude prozatím provozovat v původní podobě, tedy pod názvem Lucky Pet. Následovat bude rebranding prodejen, který proběhne postupně, v rámci probíhajícího celkového rebrandingu prodejen Pet Center v Česku i na Slovensku.

Pet Center prodává chovatelské potřeby, krmiva a známé i méně známé druhy domácích zvířat. V červenci síť otevřela Psí hotel a školku v centrále v Horních Počernicích v Praze. V létě 2016 byl spuštěn nový e-shop pro Česko i Slovensko.