Pět zelených podzimních novinek z Mostu

Mostecká digitální agentura GreenSocS také nově pracuje s moderním systémem Teamogy.

Tereza a Zdeněk Polansky, spoluzakladatelé digitální agentury GreenSocs

Tereza a Zdeněk Polansky, spoluzakladatelé digitální agentury GreenSocs

Ani v této době rozhodně neleníme, ba naopak – u nás v GreenSocS se stále něco děje. Přinášíme vám proto pět pořádně vypečených novinek, které pomáhají v růstu a rozvoji nám a samozřejmě i našim klientům. Posuďte sami a nahlédněte, co jsme upekli.

Ano, i v době koronavirové

Přestože nynější prazvláštní doba mnoha firmám nepřeje, u nás díky zaběhlému stylu svobodného fungování, kdy už několik let celý náš tým pracuje formou home office z různých koutů republiky, jsme jarní karanténu přežili bez úhony a dokonce přivítali v týmu nové členy.

Získali jsme tak nejen prima parťáky do svých řad, ale také prostor po delší době opět nabírat nové klienty, kterým pomáháme v růstu a v této nelehké době především udržení jejich podnikatelských aktivit a prodejů.

Projekty máme pod drobnohledem

K našemu růstu neodmyslitelně patří i inovace a zlepšování zaběhnutých procesů. Proto jsme se v rámci zefektivňování naší práce pro klienty rozhodli posunout zase o krok dále a o něco více jsme vylepšili náš firemní systém. Zainvestovali jsme do Teamogy, přehledného a uceleného systému pro celý tým, díky kterému máme všechna důležitá data a dokumenty na jednom místě.

Našemu oku tak rozhodně nic neunikne. S novým pomocníkem jsme získali dokonalý přehled nejen o klientech, stavu zakázek či čerpání budgetu u jednotlivých projektů, ale také o zadaných úkolech a stráveném času při jejich vypracování. Zároveň máme nyní i více prostoru na své klienty, projekty a kreativní tvoření. S Teamogy se nám tak podařilo výrazně zjednodušit systém a zrychlit práci na zakázkách.

Koordinace práce a úkoly

Koordinace práce a úkoly (demo screen Teamogy): Každý v týmu rychle a přehledně ví, na čem má pracovat právě nyní i v následujících dnech, kdy má být práce hotova a kde k ní najde potřebné podklady. Kliknutím zvětšíte

Zakázka

Zakázka (demo screen Teamogy): V každé zakázce vidíme aktuální marži a konečný zisk. Víme na každé zakázce přesně, kolik jsme již vyfakturovali, jaká je výše externích nákladů i kolik již bylo vykázáno odpracovaného času. Kliknutím zvětšíte

Zdokonalili jsme marketingové strategie

Že je marketingová strategie nepostradatelnou součástí úspěšného byznysu, je naprosto jasné. Nikdo nechce dělat zbytečné a neuvážené přešlapy ve svém podnikání a přicházet o peníze i drahocenný čas. Naopak, každý podnikatel chce být úspěšný a mít přesný tah na branku. A právě v tom mu pomáhá promyšlená a na míru ušitá strategie.

Jelikož rádi vše neustále vylepšujeme a posouváme o pár levelů výš, vymazlili jsme i naše už tak propracované marketingové strategie. Rozšířili jsme je o přehledné myšlenkové mapy a plány, které usnadňují klientům vizualizaci plánovaných kroků a zvyšují záruku dosažení stanovených cílů. Navíc vedou k lepšímu vyhodnocení naší práce samotným klientem.

Strategie podle GreenSocS

Strategie podle GreenSocS. Kliknutím zvětšíte

O tom, proč je marketingová strategie tolik důležitá a není radno na ni zapomínat, se dočtete v článku Jak na marketingovou strategii aneb proč je dobré ji mít. Mimo to se dozvíte, jak ji děláme právě my.

Stali jsme se partnery Shoptetu

Našim klientům pomáháme v mnoha věcech a jednou z nich je i stavění e-shopů. Jelikož jsme pro ně hledali nejlepší řešení, které pokryje většinu jejich požadavků a potřeb, stali jsme se partnery Shoptetu, který je v této oblasti machr na trhu.

Naučili jsme se tedy tvořit e-shopy na klíč a letos jsme vypustili do světa například e-shop pro českou rodinnou firmu BellyBoo, která se zaměřuje na výrobu nosící a kojicí módy, a během října se chystáme vypustit další vlaštovku z hnízda.

Chcete také vytvořit internetový obchod na míru? Omrkněte náš partnerský profil a neváhejte se nám ozvat. Rádi vám ho vytvoříme podle vašich představ.

To nejlepší na závěr: VIP večeře s markeťákem

Na závěr našich greeních novinek jsme si nechali pořádnou libovku. Chystáme pro vás totiž večeře s markeťákem. Tápete, co si pod tím představit? Jedná se o uzavřené VIP akce pro vybrané hosty, kteří budou mít možnost zúčastnit se workshopu a živé debaty nad odborným tématem s pozvanými hosty.

Tato exkluzivní asi dvouhodinová podvečerní setkání budou probíhat v Mostě ve spolupráci s inovačním a vzdělávacím centrem Bridge714, a to formou rozhovoru mezi námi a naším hostem, odborníkem na dané odvětví. Samozřejmě dojde i na zvídavé dotazy pozvaných účastníků, kteří se rozhodně mají na co těšit.

Bližší informace k chystaným setkáním budeme zveřejňovat s předstihem na našem firemním webu a sociálních sítích.

Text je součástí placené spolupráce s Teamogy by Ad-in-one