Novinky roku 2019 z 19 agentur přinesl letošní Digiveletrh. Podívejte se na fotografie.

Petr Novotný se vrací do televize, na Primě nahradí Čápy s mákem

Talk show Trampoty se bude vysílat každý čtvrtek od 20 hodin, počínaje 31. březnem.

Druhdy hojně sledovaný bavič Petr Novotný se po čase vrací na obrazovky komerční televize. Tvář pořadů Novoty a Dobroty, na němž na přelomu předminulé a minulé dekády stála zábava nejsledovanější Novy, se nyní objeví na konkurenční Primě s show nazvanou Trampoty.

Pořad se bude vysílat každý čtvrtek od 20 hodin, počínaje 31. březnem. Novotný tak nahradí málo sledovanou druhou řadu kuchařské show výstředních celebrit Čápi s mákem. Tu Prima uvedla 3. března, ale zjevně ji ukončí předčasně, právě kvůli malému zájmu diváků.

„Zvu tímto diváky na nový typ pořadu, který kombinuje prvky One Man Show s klasickou talk show, scénky a natočené skeče vždy na dané téma: Trampoty s alkoholem, sexem, penězi, dětmi, dietou,“ uvedl bavič. S ním se Prima rozloučila v roce 2008, tehdy uváděl podvečerní soutěž Pět proti pěti.

Novotného novinku bude režírovat Jiří Adamec. Mezi první hosty patří Jiří Mádl, Kateřina Brožová a Jan Čenský. V každém díle diváci kromě Petra Novotného uvidí i další účinkující – Boba Klepla, Zuzanu Bydžovskou, Mariána Labudu, Evu Holubovou nebo Marka Vašuta, uvedla Prima.

Čtvrteční program Primy dostane v březnu ještě jednu novinku – premiérové díly show o hubnutí Jste to, co jíte. Její tvář, doktorka Kateřina Cajthamlová se na obrazovce objeví poprvé ve čtvrtek 17. března, v 21.20.