V únoru vydáme desetiročenku, tištěný speciál Médiáře. Bude chtít svůj výtisk? Napište si o něj.

Vyhnálek jako jednatel Kolonialu skončil, nahradil ho Jírovec

Petr Vyhnálek. Foto: Vojtěch Herout

Petr Vyhnálek. Foto: Vojtěch Herout

Petr Vyhnálek skončil po zhruba dvouletém působení ve funkci jednatele e-shopu s potravinami Kolonial.cz. Byl jím od října 2014 do srpna 2016. Jediným jednatelem společnosti zůstává Jan Jírovec, šéf celého E-commerce Holdingu skupiny Rockaway, do něhož Kolonial spadá.

„Plánovaná srpnová změna byla spíše formálního charakteru a přistoupili jsme na ní zejména kvůli očekávanému vstupu Kolonialu do nově vzniklé Mall Group. Jednatelskou funkci převzal Jan Jírovec, jehož znalost e-commerce a digital prostředí pomůže lépe zaintegrovat Kolonial do celé skupiny a zajistí kooperaci s ostatními projekty. Petr Vyhnálek se stal jedním ze členů dozorčí rady,“ okomentovala pro Retailek personální změny Michaela Papežová, PR manažerka skupiny Rockaway. Vyhnálek se podle Papežové bude dále podílet na chodu Kolonialu jako retailový specialista. V dozorčí radě je s ním také Dušan Zábrodský

Petr Vyhnálek má za sebou dlouholeté působení na pozici šéfa českého obchodního řetězce Globus. Jan Jírovec zase do Kolonialu přišel z Allegro Group, kde působil jako country manažer.