Majitel Seznamu Ivo Lukačovič prohlásil, že jeho online televize Stream.cz dosud byla „obrovská černá díra na peníze“ a teprve teď „se konečně přehoupla z dlouhotrvající, chronické ztrátovosti a začala generovat minimální zisk“. Říká to poté, co Stream.cz opustila dvojice ZáhořKuchynka, jež staví konkurenční projekt pro Mall Group. „Některé formáty čistě internetová televize nemůže uživit,“ tvrdí Lukačovič. Stream.cz s novými šéfy ohlásil novou vlnu seriálů pro mainstream.

Petráková řídí program Fajn rádií

Příchod mladé manažerky Lucie Petrákové má přinést větší využití online komunikace.

Lucie Petráková

Lucie Petráková

Rozhlasová skupina Media Bohemia pokračuje ve změnách na pozicích programových ředitelů svých sítí. Ředitelkou programu Fajn rádií se stala Lucie Petráková, její dlouholetý předchůdce Martin Maďarka totiž skupinu Media Bohemia opouští a odchází do agentury Media Park Lukáše Nádvorníka. Nedávno dostala novou programovou ředitelku i Hitrádia.

Petráková začínala v severočeském Rádiu Agara, následně přešla do pražského týmu Fajn rádia. V neziskového sektoru dva roky působila v oblasti PR. Její příchod do čela programu Fajn rádií má podle majitele Media Bohemia Daniela Sedláčka znamenat větší rozvoj online komunikace, kreativní interakci s posluchači a tvorbu vlastního obsahu.

Programová síť zahrnuje stanice Fajn rádio, Fajn North Music, Fajn Rádio Life, Fajn Rádio Agara a Fajn Rádio Hity. Zaměřuje se na posluchače ve věku 15 až 35 let, a to formátem contemporary hit radio s důrazem na aktuální hudební hity a životní styl mladých lidí. Výrazným prvkem je přitom aktivní promotion zahrnující jak soutěže ve vysílání, tak pořádání offair akcí.