“Zabíjet značky je dobré,” pravil v pátek na Marketing Festivalu Mark Ritson mimo jiné. Než bude možné jeho přednášku zakoupit na webu akce, doporučujeme jeho vystoupení z března a z října 2018 či z léta 2017 – v něčem stejná, v něčem podrobnější – i jeho starší pohled na sociální sítě.

Petráková řídí program Fajn rádií

Příchod mladé manažerky Lucie Petrákové má přinést větší využití online komunikace.

Lucie Petráková

Lucie Petráková

Rozhlasová skupina Media Bohemia pokračuje ve změnách na pozicích programových ředitelů svých sítí. Ředitelkou programu Fajn rádií se stala Lucie Petráková, její dlouholetý předchůdce Martin Maďarka totiž skupinu Media Bohemia opouští a odchází do agentury Media Park Lukáše Nádvorníka. Nedávno dostala novou programovou ředitelku i Hitrádia.

Petráková začínala v severočeském Rádiu Agara, následně přešla do pražského týmu Fajn rádia. V neziskového sektoru dva roky působila v oblasti PR. Její příchod do čela programu Fajn rádií má podle majitele Media Bohemia Daniela Sedláčka znamenat větší rozvoj online komunikace, kreativní interakci s posluchači a tvorbu vlastního obsahu.

Programová síť zahrnuje stanice Fajn rádio, Fajn North Music, Fajn Rádio Life, Fajn Rádio Agara a Fajn Rádio Hity. Zaměřuje se na posluchače ve věku 15 až 35 let, a to formátem contemporary hit radio s důrazem na aktuální hudební hity a životní styl mladých lidí. Výrazným prvkem je přitom aktivní promotion zahrnující jak soutěže ve vysílání, tak pořádání offair akcí.