Národní federace hudebního průmyslu rozeslala v podobě PDF první číslo čtvrtletníku Svět vinylů, pro první kvartál 2018. Jde o přehled novinek, redakci vede Josef Vlček. „Vzhledem k rostoucí oblibě tohoto specifického formátu jsme přistoupili k této formě jeho propagace,“ vzkazují gramofirmy.

Píchalová novou mluvčí Partners, místo Baštýřové

Nová mluvčí finančních poradců Tereza Píchalová má zkušenost z Lidových novin či z úřadu někdejší vicepremiérky Karolíny Peake.

Tereza Píchalová

Tereza Píchalová

Tiskovou mluvčí společnosti Partners bude Tereza Píchalová, začátkem července převezme odpovědnost za veškerou mediální komunikaci firmy zaměřené na finanční poradenství. Nahradí Violu Baštýřovou, která ve funkci skončila začátkem června. Píchalová se dlouhodobě profesně pohybuje v oblasti médií a PR. Byla redaktorkou Lidových novin – v komunikaci Partners už déle působí její tehdejší kolgyně z novin Lada Kičmerová – a odborného nakladatelství Linde Praha.

Zkušenosti z oblasti PR získala v tiskovém odboru vicepremiérky Karolíny Peake na Úřadu vlády ČR či jako PR manažerka neziskové organizace Vím, co jím a piju. Vystudovala Vysokou školu ekonomickou v Praze. „Analytici a mediální tváře Partners jsou etablovaní v českých denících i na zpravodajských portálech a s jejich odbornými znalostmi bych chtěla dál pracovat,“ přiblížila Píchalová.