Pietro Filipi a Kara si nově vybraly MC Consultant

C2H

Pietro Filipi, Kara Trutnov a Etam, lokální distributor francouzského spodního prádla, i jejich mateřská investiční skupina C2H se nedávno přestěhovaly do Karlína. Svá sídla přesunuly do kancelářské budovy Nile House v projektu River City Praha na karlínském Rohanském ostrově, kde mají celkem na 3.000 metrů čtverečních. Předtím sídlily v historické budově firmy Pietro Filipi v ulici Na Maninách v pražských Holešovicích. Autorem interiéru je Simona Fritz (Simdesign) a zdobí jej díla moderních českých a slovenských výtvarníků jako jsou Jiří Georg Dokoupil, Krištof Kintera, Maxim Velčovský, nebo Viktor Frešo. Foto: C2H

České oděvní značky Pietro Filipi a Kara, které patří do skupiny C2H investora Michala Mičky, si v tendru vybraly novou agenturu. Nově se bude o PR komunikaci obou značek starat agentura MC Consultant Jany Holoubkové. Ta má za úkol nastavit komunikaci obou značek. Dosud se o jejich PR staral Tomáš Holý.

Pro Pietro Filipi zajišťovala agentura už v červenci medializaci karlovarského večírku na letošním filmovém festivalu. Nyní bude hlavním cílem představení nových kolekcí a spoluprací, které značka chystá v následujících sezónách. Kara pod křídly nového majitele cílí na mladší zákazníky a celkově omlazuje svou image. 

MC Consultant se během své patnáctileté existence starala o několik módních značek - několik let zajišťovala PR komunikaci Blažka, aktuálně má v portfoliu třeba obuvnickou značku CCC.